θέλετε να μαθαίνετε τα νέα μας;

ενημερωθείτε άμεσα για τις δραστηριότητες μας

εγγραφή

Σάββατο, Δεκέμβριος 15, 2018

Εκπροσώποι Συνδέσμων Γονέων στην Ομοσπονδία ( Διοικητικό Συμβούλιο )

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  2017-2018
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ EKΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΔΑΣΟΥΠΟΛΗ ΜΟΡΦΑΚΗΣ ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ                        Πρόεδρος
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ Γ΄ (ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ       Αν. Πρόεδρος
ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ Α΄ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                  Αντιπρόεδρος
ΠΕΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ      Γραμματέας
                                              Β. Γραμματέας
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΛΩ Π. ΚΑΛΛΗ                     Ταμίας
ΤΣΕΡΙ Α΄ ΡΕΒΕΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             Β. Ταμίας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ EKΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΑΓ. ΟΜΟΛΟΓΗΤΕΣ ΙΛΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ  Σύμβουλος
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ Ε΄  (ΑΓ. ΙΩΑΝ. ΧΡΥΣ.) ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΤΖΙΡΤΗ            Σύμβουλος
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙΡΚΟΣ  Σύμβουλος
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ ΣΤ΄ (ΑΓ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ) ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ   Σύμβουλος
ΑΚΑΚΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ                      Σύμβουλος
ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ Α΄ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                  Σύμβουλος

 

                                ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ EKΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ
ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΣ Α΄ ΕΛΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΣ Β΄ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΩΜΑ
ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΣ Γ΄ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΑΣΠΑΡΗΣ
ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ Γ΄ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ Δ΄ ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ Ε΄ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ ΣΤ΄ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΞΥΛΙΑΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ EKΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣ
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΗΧΕΙΛΟΣ
ΑΓ. ΜΑΡΩΝΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΓΡΟΚΗΠΙΑ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΤΑΛΑΤΤΙΝΗ
ΑΝΑΓΥΙΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
ΑΝΑΛΥΟΝΤΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΑΜΠΡΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑΠ. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΑΣΙΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ
ΓΕΡΙ Α΄ ΛΟΥΪΖΑ ΚΟΣΙΑΡΗ
ΓΕΡΙ Β΄ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥ
ΔΑΛΙ Α΄ ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΔΑΛΙ Β΄ ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΔΑΛΙ Γ΄ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΔΕΝΕΙΑ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΕΓΚΩΜΗ Α΄ ΒΑΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΓΚΩΜΗ B΄ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΗΣ
ΕΛΕΝΕΙΟ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΡΤΖΙΛΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΕΡΓΑΤΕΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ
ΕΥΡΥΧΟΥ ΠΕΡΙΦ.
ΚΑΪΜΑΚΛΙ Α΄ & Β΄ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΑΪΜΑΚΛΙ Γ΄ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ
ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ ΠΕΡΙΦ.
ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΟΡΕΙΝΗΣ
ΚΑΜΠΙΩΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ
ΚΑΜΠΟΣ / ΤΣΑΚΙΣΤΡΑ
ΚΑΠΕΔΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΕΑΡΧΟΥ
ΚΛΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑ Α΄ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑ Β΄ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΚΟΡΑΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩ ΡΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ Α΄ ΠΑΡΙΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ Β΄ ΑΝΘΗ ΤΣΟΛΑΚΗ
ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ Δ΄       (ΑΓ. ΝΕΟΦΥΤΟΥ) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΔΗΣ
ΛΑΚΑΑΤΑΜΕΙΑ Ζ΄
ΛΑΤΣΙΑ Α΄ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΛΑΤΣΙΑ Β΄ ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΛΑΤΣΙΑ Γ΄ ΑΝΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥ
ΛΑΤΣΙΑ Δ΄ ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΙΑΓΚΟΥ
ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ
ΛΥΜΠΙΑ ΞΕΝΙΟΣ ΤΕΡΕΠΕΗΣ
ΜΑΘΙΑΤΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑ Α΄ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑ B΄ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑ Γ΄
ΜΑΛΟΥΝΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΜΑΜΜΑΡΙ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΝΟΙΚΟ ΠΑΤΕΡ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΜΙΤΣΕΡΟ
ΝΑΡΕΚ
ΟΡΟΥΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΑΤΣΗΣ
ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟ Α΄ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟ Β΄
ΠΑΛΑΙΧΩΡΙ ΠΕΡΙΦ.
ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ Β΄
ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ Γ΄ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΟΥΛΛΗΣ
ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ Α΄ ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ Β΄ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  Χ»ΠΡΟΚΟΠΗ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΠΟΤΑΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ Α΄ (Χρυσελεούσα) ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ Β΄        (Αγ. Μαρίνας) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΕΝΤΡΟΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ Γ΄        (Αγ. Βασιλείου) ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΦΑΙΔΩΝΟΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ Δ΄       (Αγ. Σπυρίδωνα) ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ ΣΤ΄  (Απ. Λουκά) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
ΣΤΡΟΒΟΛΟΣ Η΄          (Περνέρα) ΖΗΝΩΝΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
ΣΙΑ ΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΜΑΣΟΥ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ
ΤΣΕΡΙ Β΄ ΠΑΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΦΑΡΜΑΚΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΟΡΝΕΣΙΟΥ
ΨΗΜΟΛΟΦΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ